Halı Yıkama 2021-01-16T18:52:20+03:00

Halı Yıkama İzmir

EgeMert Halı Yıkama İzmir genelinde halı ve kilim yıkama hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz ilçeler arasında Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Gaziemir, Karabağlar, Konak, Menderes bulunmaktadır. Halı Yıkama İzmir sektöründe öncü ve marka olma hedefindeki firmamız profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak yada online talep formunu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.Halılar ve kilimler adresinizden alındıktan sonra size özel verilen müşteri numarası ile etiketlenir ve fabrikaya sevkıyatı yapılır. Fabrikamıza getirilen halılarınız özelliklerine ve yıkama talimatlarına uygun olarak yıkanmaktadır. Fabrikaya ulaşan halılarınızın üzerindeki lekelere yumuşatıcı tatbik edilerek euromak marka 10 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinesi ile yıkama makinesinde diğer halılara karışmadan teker teker yıkanır.
Halılarınızın hem altı ve üstü sayısız fırça darbesi ile yıkanarak tüm kirlerinden arındırılmaktadır.

Yıkama sonrası durulanması sağlanan halılarınız rulo halinde sıkma işlemine alınır sıkma işlemi tamamlanan halılarınız  % 60 % 70 oranında suyundan arındırılarak kurutulması sağlanmaktadır.
Sıkma işleminden sonra halılarınız kurutma bölümüne alınarak % 100 kuruması sağlanmaktadır. Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız son kontrolden geçirilerek özel ambalajlar ile paketleme işlemine geçilmektedir. Yıkama esnasında fark edilmeyen lekeler kontrol esnasında tespit edilir edilmez tekrar yıkamaya alınır.

Kurutulup paketleme işlemi tamamlanan halıların teslimat zamanı müşteri bilgisine sunulduktan sonra sevkiyata geçer ve teslimatı sağlanır. Müşteri memnuniyeti adına, yıkanan halılarınızı beğenmediğiniz takdirde halı ve kilim yıkama işlemini ücretsiz olarak tekrar yaptırabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tertemiz Halılar İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz….

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

WhatsApp chat