Hakkımızda 2018-02-07T14:27:50+03:00

Hakkımızda

Firmamız 2016 yılında ticaret hayatına başlamış olup 5 Ekim 2017 tarihinde 198816  ticaret sicil nosu ile Egemert Mühendislik İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak Elektrik-Elektronik Mühendisi Murat Yaldız tarafından İzmir’de kurulmuştur. Firmamız Mühendislik Hizmetlerinin yanısıra İzmir’de Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama, Perde Yıkama, Yerinde Halı Yıkama, Yatak Yıkama, Araç Koltuk Temizliği ve Overlok İşlemi hizmetlerini de vermektedir.

Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendini yenileyerek  bu işi hakkıyla yapma gayreti ve çabası içinde olan kurumsal bir firmadır. Amacımız para kazanmanın yanısıra bu işi Avrupa Standartlarına uygun şekilde yaparak firmamızı bu sektörde marka haline getirmektir. Bu işi önemsiyoruz. Çünkü her şeyin ilk adımının temizlik ve sağlık olduğunu biliyoruz. Teknolojik gelişmeler, iş ahlakı ve hijyenin öneminin farkında olan eğitim seviyesi yüksek bir kadro ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve bu farkı sizlere göstermek için hizmetinizdeyiz.

Hizmetimiz firmamızı sipariş için aramanız yada online talep formumuzu doldurup tarafımıza iletmeniz ile başlar. Halılarınızı evinizden alarak devam eder. Halılarınızı doğru ekipman, doğru deterjan ile tecrübemizi birleştirerek yıkar, kurutur ve tekrar sizlere teslim etmenin mutluluğu ile son bulur. EgeMert Halı Yıkama olarak; çalışma prensibimiz problemsiz olarak halılarınızı en iyi şekilde yıkayıp teslim etmektir. En önemli kazancımız mutlu ve aldığı hizmetten memnun müşterilerimizdir.

Ekip Arkadaşlarımız

Hayatınızı kolaylaştıracak çözümleri sunmaya çalışmaktayız.  İnsan ilişkilerine önem veren uzman ve profesyonel bir kadro ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.

Murat YaldızGenel Müdür
1984 İzmir doğumlu olup ilk orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Dumlupınar Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nden 2007 yılında mezun olmuştur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.
Hasan SökmenSaha Sorumlusu
1976 Samsun doğumlu olup ilk orta ve lise eğitimini Amasya’da tamamlamıştır. Uzun yıllardır İzmir’de ikamet etmekte ve lojistik sektöründe çalışmaktadır. Evlidir.
SüleymanFabrika Sorumlusu
1980 Isparta doğumlu olup ilk orta ve lise eğitimini yurtdışında tamamlamıştır. Uzun süredir halı yıkama sektöründe çalışmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.
WhatsApp chat