Koltuk Yıkama 2022-01-01T18:55:16+03:00

Koltuk Yıkama İzmir

Egemert Halı Koltuk Yıkama İzmir genelinde birçok ilçesine ve semtine koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Koltuk yıkama sektöründe öncü ve marka olma hedefindeki firmamız profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak yada online talep formunu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Hemen hemen her gün üzerinde en fazla vakit geçirdiğimiz koltuklarımız evimizin belki tam anlamıyla temizlenmeyen en önemli gereçleridir. Çünkü ev imkânları ile derinlemesine temizlenmesi zor olan koltuklarımız zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi içerisinde barındırmaktadır. Maalesef bu nedenle koltuklarımız sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.

Koltuk temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, Bu işin amiral gemisi olan Alman Markası Karcher PUZZI 10/1 Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi kullanmaktayız.

Güçlü vakum gücü, ergonomik yapısı ve uygun aparatları ile derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Koltuklarınız Karcher PUZZI 10/1 Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Koltuklarınız Kurulama işlemi sonrası %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 24 saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Koltuklarınız, Koltuk Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Tertemiz Koltuklar İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz….

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

WhatsApp chat