Perde Yıkama 2021-01-13T01:48:36+03:00

Perde Yıkama İzmir

Egemert Halı Yıkama olara   Perde Yıkama İzmir genelinde hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Perde Yıkama İzmir sektöründe öncü ve marka olma hedefindeki firmamız profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak yada online talep formunu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Zamanla ciddi toza maruz kalan perdeler ciddi anlamda kirlenmektedir. Özellikle sobalı evlerdeki perdeler ve mutfakta bulunan perdeler, ise ve dumana daha fazla maruz kaldıkları için çok daha kısa sürede kirlenmektedir.

Firmamız bu noktada perde türlerine göre özel temizlik teknikleri uygulamaktadır. Tül ve güneşlikleriniz çamaşır makinesinde uzun program ile yıkanarak tüm kirlerinden dezenfekte edilmektedir.

Stor Perde, Zebra Perde ve Katlanabilir Perdeler Hassas ve narin yapıya sahip oldukları için özel fırça ve temizlik ürünleri ile tek tek el ile dikkatlice yıkanarak tüm kirlerinden arındırılarak dezenfekte edilmektedir.

Yıkanan perdeler % 100 kuruma sağladıktan sonra son kontrol sonrası paketlenerek teslimat zamanı müşteri bilgisine sunulduktan sonra sevkiyata geçer ve teslimatı sağlanır. Müşteri memnuniyeti adına yıkanan perdelerinizi beğenmediğiniz takdirde ücretsiz tekrar yıkatabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tertemiz  Perdeler İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz….

WhatsApp chat