Yerinde Halı Yıkama 2018-12-16T16:44:24+03:00

Yerinde Halı Yıkama

Egemert Halı Yıkama İzmir genelinde yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Yerinde halı yıkama sektöründe öncü ve marka olma hedefindeki firmamız profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak yada online talep formunu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Özellikle iş yerleri ve bürolarda bulunan halıflexler zaman içinde yoğunluktan dolayı ciddi toza ve kire maruz kalmaktadır. Ofis halılarının en az 6 ayda 1 kere yıkanması insan sağlığı ve hijyen acısından önem araz etmektedir.

Halı temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, Bu işin amiral gemisi olan Alman Markası Karcher PUZZI 10/1 Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi kullanmaktayız.

 

Güçlü vakum gücü, ergonomik yapısı ve uygun aparatları ile derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Halılarınız yerinde Karcher PUZZI 10/1 Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Halılarınız kurulama işlemi sonrası %60 %70 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 24 saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Halılarınız kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tertemiz Halılar İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz….

WhatsApp chat