Araç Koltuk Yıkama 2021-01-12T02:21:10+03:00

Araç Koltuk Yıkama

Egemert Halı Yıkama İzmir genelinde Araç Koltuk Yıkama hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Araç Koltuk Yıakama sektöründe öncü ve marka olma hedefindeki firmamız profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak yada online talep formunu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Gün içinde içerisinde en fazla vakit geçirdiğimiz yerlerden birisi de araçlarımızdır. Araç koltuklarımız belki uzun süre temizlenmemektedir. Çünkü kendi imkânlarımız ile derinlemesine temizlenmesi zor olan koltuklarımız zamanla gözle göremesek bile birçok kiri ve bakteriyi içerisinde barındırmaktadır. Maalesef bu nedenle araçlarımız sevdiklerimiz, özelliklede savunması ve bağışıklık sistemi zayıf olan çocuklarımız için birer tehdit unsuru olmaktadır.

Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Temizliğinin, öneminin ve hassasiyetinin farkında olduğumuzdan, Bu işin amiral gemisi olan Alman Markası Karcher PUZZI 10/1 Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi kullanmaktayız.

Güçlü vakum gücü, ergonomik yapısı ve uygun aparatları ile derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Araç Koltuklarınız Karcher PUZZI 10/1  Profesyonel Halı Koltuk ve Yatak Yıkama Makinesi ile yıkandıktan sonra aynı makine ile kurulama işlemine geçilmektedir. Koltuklarınız Kurulama işlemi sonrası %70 %80 oranında kurutulmaktadır. Yıkama sonrası 24 saat içerisinde tam anlamıyla kurumuş olacaktır. Araçınız ve Araç Koltuklarınız, Koltuk Yıkama ve kurutma işlemi sonrası tüm kir ve bakterilerinden arındırılmış olarak sizlere teslim edilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tertemiz Koltuklar İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz….

WhatsApp chat