Yorgan ve Battaniye Yıkama 2021-01-13T02:33:15+03:00

Yorgan ve Battaniye Yıkama İzmir

Egemert Halı Yıkama olarak yorgan battaniye yıkama izmir genelinde hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz bölgeleri sitemizden inceleyebilirsiniz. Sektöründe öncü ve marka olma hedefindeki firmamız profesyonel ekip ve profesyonel ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Firmamızı arayarak yada online talep formunu doldurarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Kış aylarında her gün kullandığımız bu eşyalarımız farkında olmadan ciddi anlamda kir ve bakteriye maruz kalabilir. Bu sebeple en az yılda 1 yada 2 kere yıkanarak dezenfekte olması sağlamak sağlığınız acısından önem arz etmektedir.

Yorgan Battaniye Yıkama İzmir de konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta battaniye yada yorganlarımızın tanımadığınız bir ya da birden çok kişinin yorganı ile aynı anda yıkanıp yıkanmamasıdır. Sanayi tipi çamaşır makinelerinin kapasitesi oldukça yüksek olduğundan 10 battaniye yada 10 yorganı aynı anda yıkanması her ne kadar ekonomik olsa da çok hijyenik değildir. Bu açıdan yorgan yada battaniyelerin kimsenin battaniye yada yorganına karışmadan tek tek yıkanması her ne kadar maliyetli olsa da sağlık ve hijyen acısından önemlidir.

Firmamız bu noktadaki önemin ve hassasiyetin farkında olduğundan her bir ürün için yıkama ve kurutma işlemini ayrı ayrı yapmakta ve kimsenin battaniyesi veya  yorganını kimseninki ile karıştırmadan bireysel olarak yıkamaktadır.

Yorgan ve Battaniye Yıkama işleminde genelde kuru temizle firmalarının da kullandığı özelikle yorgan ve battaniye yıkama için tasarlanmış LG (Life’s Good=Hayat Güzeldir) 17 KG lık çamaşır makinesi ile yıkanmaktadır. Aynı makine ile kurutma işlemi de sağlanmaktadır. Yorgan ve Battaniyeleriniz % 100 kuruma sağlandıktan sonra son kontrolleri yapılmaktadır.

Yorgan Battaniye Yıkama İzmir

 

 

 

 

 

 

Kurutulup paketleme işlemi tamamlanan yorgan ve battaniyeleriniz teslimat zamanı müşteri bilgisine sunulduktan sonra sevkiyata geçer ve teslimatı sağlanır. Müşteri memnuniyeti adına yıkanan battaniye ve yorganlarınızı beğenmediğiniz takdirde ücretsiz tekrar yıkatabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tertemiz  Yorgan ve Battaniyeler İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz….

WhatsApp chat